Uzaktaki sevgilinize, kıymetlinize mektup yazmak için doğru yer! Bu site edebi yeteneğe sahip olmasa da sevdiklerine muhteşem aşk mektubu yazmak isteyenler için birebir. Kıymetlime mektup adı altında sevgiliye mektup yazarak sevilen kişinin sevildiğine en içten duygularla inanması için bu sitede birkaç cümle ezberlemesi yeterli olacaktır. Gerisi bu sözleri söyleyenlerin sevgi dolu kalbine ve yoğun duygularına bırakılacaktır.

Bir Ömür Boyu Değerli Kalacak Kıymetlime Mektup

Aşkım,

Seni tanımak hayatımın en büyük mucizesi. Seninle ne kadar mutlu ve eksiksiz hissettiğimi bilemezsin. Benimle olman düşüncesi bile bana güven veriyor ve varlığın hayatıma yeni bir anlam katıyor.

Sesinin her tonu kulaklarıma tatlı bir müzik gibi geliyor. Uzun zamandır yaşadığım uykudan beni uyandıran tatlı rüyalar… O güzel gözlere baktığımda her yeni günü daha özel görüyorum. Büyüleyici sesinizin yumuşak tınısı ruhumu sakinleştiriyor. Işıltılı gülümsemen tüm endişelerimi gideriyor ve ben sevgilim, hayatımın geri kalanını bu aşk bağında geçirmek istiyorum. Seninleyken yaşadığım sevinci hiçbir kelime anlatamaz. Birlikte geçirdiğimiz her gün daha güçlü hissediyorum. Seninle olduğum her an her şey çok doğru geliyor ve kendimi gerçekten şanslı hissediyorum. İster bu hayatta ister başka bir hayatta kalbimde çok özel bir yerin var.

Sanki kendimi bildiğimden beri seni seviyorum. Sanırım benim için ne kadar önemli olduğunu sana ilk söylediğimde anlamıştım. Hayatım boyunca seni severek yaşamak istiyorum.

Senin gibi özel biri tarafından sevildiğim için çok mutluyum. Seninle tanışana kadar uzun bir süre kimsenin beni mutlu edemeyeceğini ve kalbimi kazanamayacağını düşündüm. Hayatımı gerçekten değiştirdin ve senin gibi biri tarafından sevildiğim ve değer verildiği için her gün minnettarım. Hayatıma tatlı aşkı getirdin.

Seni çok seviyorum. Benim için bu dünyadaki her şeyden daha çok şey ifade ediyorsun. Bu bir mucize gibi, seni buldum ve tatlı aşkını hayatımda tutmak için elimden geleni yapacağım.

Seninle paylaştığımız şeyler bir gökkuşağının renklerinden daha güzel ve günlerce solmayacak ya da sadece yağmurda görünmeyecek. Sonumu yeni bir başlangıç ​​yaptın. Seni bu hayatta ve ötesinde seveceğim meleğim. Duygularımı anlatmaya kelimeler yetmez. Eşsiz duygularla çevriliyim ve bu asla bitmeyecek kıymetlim. Bize çok inanıyorum. Sana ve kendime çok inanıyorum.

Her zaman yaşadığımız aşkı yaşama şansına sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu sonsuza kadar seveceğim ve asla unutmayacağım bir şey.

Hep seni ve bizi düşünen sevgilin.

***

Hayatımın anlamı,

Sadece senin yanında olmak bana başka kimsenin sahip olmadığı bir mutluluk veriyor. Bana daha önce hiç hissetmediğim bir aşk verdin. Seninle olmayı seviyorum ve içinde sensiz bir dünya hayal edemiyorum. Her sabah uyandığımda ilk seni düşünüyorum. Seninle tanıştığım andan itibaren ne kadar mutlu olduğumu ifade edecek kelimeleri bulmakta zorlanıyorum.

Hayatımdaki zorluklarda bastığım kaya, her kaybolduğumda bana rehber ve ışık oldun. Sana aşkımın sonsuz ve ebedi olduğunu söylemek istiyorum ama onu doğru dürüst ifade etmenin bir yolunu bulamıyorum. Aşkımın bir ömür boyu sürecek kadar dayanıklı olduğunu biliyorum ve sen benim hayatımın bir parçası olduğun için kendimi eşsiz hissediyorum.

Hoşçakal güzel sevgilim…

***

En sevgiliye..

Sevgili can içim, sen gideli birkaç gün değil, tam üç ay oldu. Sensiz yaşayamam naraları atamam, bilirsin.. Zirâ kolay olanı seçmek değil idi niyetim..

Yaşıyorum; içimde büyüttüğüm ve her daim büyütecek olduğum sevgim ile. Sahi; sen nasılsın, nicedir hâlin?

Artık eskisi gibi uzun cümleler kurmuyorum, kuramıyorum daha doğrusu.. Boğazımda düğümleniyor ardı ardına sıralanmış sensiz kifâyetsiz kalan kelimeler.. Ama yine de değişen pek te bir şey olmadı, bilesin..
Ben hala solmuş olmalarına rağmen almış olduğun orkideleri sulamaktan vazgeçmedim. Mesela gördüğüm her kız çocuğunda seni arıyor gözlerim.. Belki de kurduğumuz en hakikatli hayalimizin adı idi Deniz.. Anneni iki yıl, seni bir ömür bekledim demiş idin.. Dün gibi aklımda bu sözlerin.. Gelirsen bekleriz, şayet güzel hikâyelerimizin üzerine yenilerini ekleriz.. Papatyaları sorma gitsin.. Onları hala çok seviyorum.. Hani sana şımarıklıklar yapıp aldırdığım papatyalar. İnsan bu çocuksu hallerini dahi özler mi? Ben özledim..
Sonra iki yıl geliyor aklıma.. Nasıl da üzmüşüm oysa, nasıl da incitmişim habersiz.. Ama şunu bilesin, biriktirdiğim ve düşümde kurduğum hikâyeler adınla anlamlanmıştı sevgili..
Bekleyişine anlam verememiştim. Fakat artık her şeyi o kadar iyi anlıyorum ki.. Ellerini avuç içlerinde ısıttığın o minik kız artık büyüdü.. Biliyorum, artık sıra bende idi, tam sırasıydı beklemenin..

Beni soracak olursan.. Mutluyum desem yalan, mutluyum desem mahçup; ama en çokta eksik..
Öyle bir suskunluk ki bendeki.. Sadece dile kolay olan; satırlara değil.. Daha şimdiden sayfalar dolusu saman kokulu kâğıtlar bir kenarda öylece biriktiler, sahipsiz.
Öptüğün gülüşüm, öptüğüm kirpik hatrına sustum. Sevgilim, yerin bâki.. Sorup durma bana öyle mahçup; hikâyenin kazananı yok idi.. Dedim ya sevgilim; iki yıla, bir ömür..
Zaten ikimizde sevmezdik klişeleri.. Bu yüzdendir mutlu son yerine mutsuz sonsuz olmayı tercih edişimiz.. Kirpiklerinden öperim..

Daha detaylı örnekler için incele: mektup nasıl yazılır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here