Değerli arkadaşa mektup örnekleri bu yazıda. Bu siteyi ziyaret edenler elbette sadece birkaç cümleyle sınırlı olmak zorunda değil. Bunun yanı sıra arkadaşa mektup yazmak için sitede yer alan değerli arkadaşa mektup örnekleri incelemek ve bu mektuplardan duygusal cümleler bulmak mümkün.

Değerli arkadaşa mektup örnekleri sitenin bu alanda deneyimli yazarları tarafından hazırlanıyor ve ağırlıklı olarak arkadaş ve dostlara hitap eden kelimelerden oluşsa da kadın erkek fark etmeksizin herkesin ruhunu okşayacak cümlelerden oluşuyor.

Eski gelenekleri yaşatmak ve önemi değere dönüştürmek için arkadaşınıza veya dostunuza gönderebileceğiniz değerli arkadaşa mektup örnekleri bu mektuplar arasında yer alabilir elbette; bu mektuplar bile sıradan kelimelerden çok daha anlamlı ve özel olabilir.

Sevgili en iyi arkadaşım

Bence dünyanın tüm güzelliklerini hak ediyorsun, ama bir şekilde bunu her zaman gördüğünü sanmıyorum. Fakat bilmeni isterim ki, çoğu zaman kendimi seni hak etmek için ne yaptığımı merak ederken buluyorum.

Bana ruh eşinin gerçekte ne olduğunu sen öğrettin ve sen olmadan hayat şu anki kadar eğlenceli ve değerli olamazdı, buna eminim! İnsanların hayatlarına bir amaç için girmiyorsun belki ama onları değiştiriyorsun. Etrafındaki her bir insanı, farkında bile olmadan daha iyi bir hale getiriyorsun. Birinin ancak onlarla daha önce hiç yaşamamışsa, onsuz yaşayabileceği kişisin.

Hayatta herkesin hayatına senden bir tane diliyorum çünkü ağlarken onları teselli edeceksin ve on dakika sonra onları ağlatan kişiyi dövmeye hazır olacaksın. 🙂 Üzgün ​​olduklarında bile onları güldürecek ve kızdıklarında söyledikleri için onları affedeceksin.

Onlar kendilerine inanmasalar bile sen onlara inanıyorsun. Onlar her zaman yanında olmasalar bile sen onların yanındasın. Ve kendinle ilgilenmeden önce onları umursuyorsun.

Onları tanımak zor olsa bile, onları özüne kadar görüyorsun. Sevdiğin insanlar için tabiri caizse savaşa giriyorsun ve bunu hiç düşünmeden yapıyorsun. Merhamet senin için bir seçenek değil. Sen kimsin? -itiraf etmeliyim ki bu davranışların seni tanıdığım en güzel insan yapıyor. Çünkü insanlığın korkulu ya da zayıf değil. Bu şimdiye kadar hissettiğim koşulsuz ve yok edilemez olan en güçlü bağ.

Ama sen sadece etrafındaki herkesin ihtiyaç duyduğu şey değilsin. Sen ihtiyacın olan her şeysin. Çünkü fark etmeye başladığından çok daha güçlüsün. Dürüst ve ilgilisin. Komik ve zekisin. Güçlü ve merhametlisin. Ve çok güzelsin!

İnsanları değiştirebilirsin ama insanların seni değiştirmesine izin vermezsin. Ve onlara asla izin verme. Asla tek bir kişinin hayatınıza girmesine ve seni her şeyden daha fazlası olman gerektiğine inandırmasına izin verme çünkü sen zaten hepimizin toplamından daha fazlasısın.

Ve biliyorum ki kendini asla burada yazdığım şekilde görmeyeceksin, ama bil ki ben bunu sende her gün görüyorum. Bu yüzden hayatı dolu dolu yaşamayı sonuna dek hak ediyorsun. Çünkü değiştiriyorsun. Hoşça kal, en değerli arkadaşım!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here